KEEZA 4 liga ZZPN, 5. kolejka

W niedzielny wieczór na sztucznym boisku w Kołobrzegu, Ina rozegrała swój piąty mecz w KEEZA 4. lidze ZZPN. Rezerwy Kotwicy Kołobrzeg zostały wzmocnione zawodnikami z szerokiej kadry 1-ligowej drużyny. Ina od samego początku stwarzała sytuacje bramowe, lecz piłka nie znalazła drogi do siatki rywali. Gospodarze w 21. minucie spotkania obejmują prowadzenie. Kilka minut później po fatalnym błędzie bramkarza, Dymon kieruje piłkę do pustej bramki i wyrównuje stan spotkania. W 56. minucie spotkania Tomaszewicz był faulowany przez obrońcę Kotwicy i obejrzał czerwoną kartkę. Piłkarze z Goleniowa przez ponad pół godziny grali w przewadze ale zanotowali tylko jedno trafienie, z rzutu karnego wynik ustalił Łukasz Szymfeld. Wynik mógł być bardziej okazały lecz zawiodła skuteczność. Ina przywozi komplet punktów z terenu, gdzie faworyci mogą mieć problemy. W tabeli prowadzi Polski Cukier Kluczevia Stargard oraz Dąb Dębno z kompletem punktów. Ina zajmuję 7. lokatę z dorobkiem dziewięciu punktów.

Kotwica II Kołobrzeg vs Ina Goleniów

Wynik: 1:2 (1:1)
Bramki: (21’) Kotwica II; Dymon S. (26), Ł. Szymfeld (76’ -rz.k.) – Ina
Uwagi: czerwona kartka: (56’) – Kotwica II

KEEZA Klasa Okręgowa Grupa 1, 3. kolejka

To nie był udany weekend dla drużyn z KEEZA Klasy Okręgowej (Gr. 1). OKS udał się w sobotę na Osiedle Majowe w Szczecinie na mecz z Kastą – w pierwszej odsłonie spotkania zespoły zanotowały po jednym trafieniu i podzieliły się punktami. Kibice zgromadzeniu w Maszewie obejrzeli dobre zawody – Masovia na swoim boisku minimalnie gorsza od Regi Trzebiatów. Zawodnicy z Łożnicy w wyjazdowym meczu przegrali 1:0 z Sarmatą, dla której to pierwsze punkty w tym sezonie. W tabeli z kompletem punktów na czele są Gryf Kamień Pomorski oraz Prawobrzeże Świnoujście. OKS z pięcioma punktami zajmuję 6. miejsce. Orzeł i Masovia z jednym zwycięstwem znajdują się kolejno na 10. i 11. pozycji.

Sponsorem działu sportowego jest
Śruby Giec
Logo Śruby Giec
Największy wybór techniki skręcania, wkręcania, kotwienia w Goleniowie. Skręcimy wszystko!
Śruby Giec na Facebooku
91 418 09 27   |   sruby@srubystal.pl
Goleniów, ul. Zakładowa 5
Stalmax
Logo Stalmax
STALnaMAXa! Największy skład stali w Goleniowie. Najlepszy wybór stalowych pokryć dachowych.

Uwagi:

Grad bramek mogli zobaczyć w pierwszej kolejce KEEZA Klasy A. Poniżej wyniki zespołów z powiatu goleniowskiego.

KEEZA Klasa A Grupa 1, 1. kolejka

Wicher Brojce vs Pionier Żarnowo

Wynik: 5:2 (2:2)
Bramki: P. Romanka (6’, 20’), M. Rogowski (59’), M. Gibas (84’), H. Korgól (87’) – Wicher; G. Kowalewski (11’), G. Fir (38’ – sam.) – Pionier

Wynik: 3:3 (2:2)
Bramki: K. Sałapata (24’), B. Waniak (26’), M. Kijowski (62’ – sam.) – Czarni; M. Żabicki (32’), R. Siemieniak (40’), M. Sztylka (90’+3’ – sam.) – Promień
Uwagi:

Zalew Stepnica vs Ina II Goleniów

Wynik: 0:6 (0:4)
Bramki: M. Łukasiak (4’), D. Mojsiewicz (20’), F. Górny (33’), M. Keck (42’ – rz.k.), D. Królczyński (78’), P. Pakul (83’) – Ina II
Uwagi:

Radowia Radowo Małe vs Dąb Dębice

Wynik: 3:2 (2:1)
Bramki: B. Cieślewicz (10’), K. Kubacki (13’), K. Sobański (58’) – Radowia; P. Kozakowski (36’), A. Daniluk (77’) – Dąb
Uwagi:

Jastrząb Łosośnica vs Leśnik Kliniska Wielkie

Wynik: 2:2 (2:2)
Bramki: W. Domański (15’, 25’) – Jastrząb; M. Kwiatkowski (37’ – rz.k., 39’ – rz.k.) – Leśnik
Uwagi:

Pomorzanin 1964 Nowogard vs Hanza Goleniów

Wynik: 4:1 (2:0)
Bramki: M. Karbowiak (15’), M. Bobrowski (18’), K. Królik (76’), N. Wożniak (89’) – Pomorzanin; D. Okunek (69’) – Hanza
Uwagi:

W przerwie między kolejkami cztery zespoły z powiatu goleniowskiego zmierzą się w III rundzie Pucharu Polski ZZPN. W środę (04.09.2024 r.) czekają nas następujące spotkania: