KEEZA 4 liga ZZPN, 4. kolejka

W hitowym starciu zachodniopomorskiej „ekstraklasy” górą piłkarze Kluczevii Stargard. Kibice zgromadzeniu na stadionie w Goleniowie od pierwszego gwizdka sędziego Macieja Kułaka oglądali niezwykle interesujące spotkanie. Dublet Piotra Surmy spowodował, że to piłkarze ze Stargardu schodzili na przerwę z dwubramkową przewagą. W drugiej odsłonie Kluczevia za sprawą Savastsynau podwyższyła prowadzenie na 0:3. Gospodarcze w końcówce spotkania mogli doprowadzić nawet do remisu. W 76. minucie rzut karny pewnie wykonał Łukasz Szymfeld, a wchodzący z ławki Daniel Mojsiewicz w 84. minucie zdobywa bramkę kontaktową. Niestety nadzieję na punkty rozwiał doświadczony Michał Magnuski, który w 88. minucie ustalił wynik spotkania. Kluczevia wraz z Dąbem Dębno przewodzą w tabeli w kompletem punktów. Ina spadła na 9. lokatę z dorobkiem sześciu punktów.

Ina Goleniów vs Polski Cukier Kluczevia

Wynik: 2:4 (0:2)
Bramki: Ł. Szymfeld (76’ – rz.k.), D. Mojsiewicz (84’); P. Surma (34’, 38’), Y. Savastsynau (63’), M. Magnuski (88’)
Uwagi:

KEEZA Klasa Okręgowa Grupa 1, 2. kolejka

Zespoły z Klasy Okręgowej na plus! Swoje pierwsze mecze w sezonie 2024/2025 wygrał Orzeł Łożnica oraz Masovia Maszewo. Podział punktów w Goleniowie – pomiędzy OKS Center MD oraz Rolpolem Chlebowo. Po dwóch kolejkach w tabeli liderują Gryf Kamień Pomorski oraz Prawobrzeże Świnoujście, które jako jedyne odniosły dwa zwycięstwa.

Sponsorem działu sportowego jest
Śruby Giec
Logo Śruby Giec
Największy wybór techniki skręcania, wkręcania, kotwienia w Goleniowie. Skręcimy wszystko!
Śruby Giec na Facebooku
91 418 09 27   |   sruby@srubystal.pl
Goleniów, ul. Zakładowa 5
Stalmax
Logo Stalmax
STALnaMAXa! Największy skład stali w Goleniowie. Najlepszy wybór stalowych pokryć dachowych.
Stalmax na Facebooku
91 418 28 75   |   stalmax@srubystal.pl

Orzeł Łożnica vs Mewa Resko

Wynik: 2:1 (1:0)
Bramki: D. Nowak (28’ – rz.k.), O. Malyi (63’) – Orzeł; D. Szkołuda (55’) – Mewa
Uwagi:

Dąbrovia Stara Dąbrowa vs Masovia Maszewo

Wynik: 0:1 (0:1)
Bramki: K. Szczepański (72’)
Uwagi: Czerwone kartki – A. Południak (41′ – za dwie ż.k.), W. Wróblewski (90’+7′ – za dwie ż.k.) – Dąbrovia; M. Domaradzki (24′ – za dwie ż.k.), W. Szmyciński (90’+3′ – za dwie ż.k.) – Masovia

OKS Center MD Goleniów vs Rolpol Chlebowo

Wynik: 1:1 (0:0)
Bramki: R. Wiśniewski (67’) – OKS; P. Kubiak (60’) – Rolpol

II runda Pucharu Polski ZZPN

Przed rozegraniem drugiej rundy Pucharu Polski ZZPN wiadomo, że na pewno jedna drużyna awansuje do trzeciej rundy. Niestety rozstrzygnięcia na boisku nie było korzystne dla Naszych drużyn. Oprócz Pomorzanina Przybiernów, który wygrał z Zalewem Stepnica, do losowania III rundy przystąpią drużyny z Klasy Okręgowej tj. Masovia Maszewo, OKS Center MD Goleniów, Orzeł Łożnica.

Losowanie 3. i 4. rundy Pucharu Polski ZZPN, odbędzie się dzisiaj (26.08.2024 r.) o godzinie 15:00. Transmisję live na oficjalnym fanpage Facebook – Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej.

Pomorzanin 1964 Nowogard vs Flota II Świnoujście

Wynik: 1:3 (0:1)
Bramki: M. Bobrowski (81’) – Pomorzanin; M. Nowak (2’), M. Zakrzewski (85’), B. Wawrzonkiewicz (89’) – Flota II
Uwagi: Czerwona kartka – M. Dobrowolski (87’ – za dwie ż.k.)

Pomorzanin Przybiernów vs Zalew Stepnica

Wynik: 3:2 (2:1)
Bramki: W. Kasztelan (35’), D. Ciszewski (44’), M. Armonajtis (46’) – Pomorzanin; G. Wróblewski (15’), T. Żrólka (70’) – Zalew
Uwagi: Czerwona kartka – D. Banke (65’ – za dwie ż.k.)