KEEZA 4 liga ZZPN, 6. kolejka

W niedzielę Ina Goleniów podejmowała u siebie Mechanika Bobolice. W pierwszej odsłonie spotkania obejrzeliśmy tylko jedną bramkę autorstwa Szymona Dymona. Po przerwie kibicie obejrzeli, aż pięć bramek. Pięć minut po przerwie wyrównującego gola dla gości zdobył Karol Jabłoński. Natomiast ostatnie 15 minut to koncertowa gra gospodarzy udokumentowana 4 trafieniami. Do bramki rywali Bobolic trafiali: Kuranidze, Paszkowski, Rutkowski oraz Marcin Mojsiewicz. W tabeli prowadzi Polski Cukier Kluczevia Stargard oraz Dąb Dębno, które w ostatniej kolejce podzieliły się punktami z rywalami i obecnie mają po 16 oczek na koncie. Ina zajmuje 6. lokatę z dorobkiem dwunastu punktów, a do trzeciej Sparty Gryfice traci tylko jeden punkt.

Ina Goleniów vs Mechanik Bobolice

Wynik: 5:1 (1:0)
Bramki: S. Dymon (27’), O. Kurtandzie (75’), I. Paszkowski (82’), N. Rutkowski (85’), M. Mojsiewicz (90’) – Ina; K. Jabłoński (50’) – Mechanik
Uwagi:

KEEZA Klasa Okręgowa Grupa 1, 4. kolejka

KEEZA Klasie Okręgowej (Gr. 1) tylko drużyna z Łożnicy zapunktowała, która na własnym boisku pokonała Dąbrovię 2:0. Masovia minimalnie uległa Jantarowi Dziwnów 2:1, tracąc bramkę w 87. minucie spotkania. Ostatni przedstawiciel z naszego regionu – OKS gościł beniaminka ze Stuchowa i poległ 1:2. Samotnym liderem został Gryf Kamień Pomorski, który w sobotę pokonał u siebie Jezioraka Szczecin (2:1) i zgromadził na koncie 12 punktów.

Sponsorem działu sportowego jest
Śruby Giec
Logo Śruby Giec
Największy wybór techniki skręcania, wkręcania, kotwienia w Goleniowie. Skręcimy wszystko!
Śruby Giec na Facebooku
91 418 09 27   |   sruby@srubystal.pl
Goleniów, ul. Zakładowa 5
Stalmax
Logo Stalmax
STALnaMAXa! Największy skład stali w Goleniowie. Najlepszy wybór stalowych pokryć dachowych.

Wynik: 2:1 (1:1)
Bramki: B. Piorun (15’), J. Rygas (87’) – Jantar; M. Ptasznik (45’+2’) – Masovia
Uwagi: Czerwona kartka: D. Modrzejewski (53’ – za dwie ż.k.)

OKS Center MD Goleniów vs Korona Stuchowo

Wynik: 1:2 (1:2)
Bramki: P. Makarewicz (25’) – OKS; D. E. M. Acosta (5’), K. Mogilnicki (45’+2’) – Korona
Uwagi:

Grad bramek mogli zobaczyć w pierwszej kolejce KEEZA Klasy A. Poniżej wyniki zespołów z powiatu goleniowskiego.

KEEZA Klasa A Grupa 1, 2. kolejka

Bałtyk Gostyń vs Pomorzanin Przybiernów

Wynik: 0:9 (0:5)
Bramki: M. Chlibyk (5’, 8’), M. Bartusiak (17’, 41’), W. Kasztelan (25’ – rz.k., 75’), D. Bidny (50’ – rz.k.), D. Ciszewski (61’), Ł. Woźny (70’) – Pomorzanin

Wynik: 1:3 (1:2)
Bramki: M. Kwiatkowski (27’) – Leśnik; J. Domański (24’, 78’), R. Borejszo (34’) – Radowia
Uwagi:

Zalew Stepnica vs Dęby Rogowo

Wynik: 2:2 (2:2)
Bramki: B. Nawrocki (5’), B. Blatkiewicz (21’) – Zalew; M. Wiśniewski (17’), D. Wiśniewski (42’) – Dęby
Uwagi: Czerwone kartki: J. Grzelak (84’ – za dwie ż.k.) – Zalew; M. Wiśniewski (56’) – Dęby

Orkan Dalewo vs Pomorzanin 1964 Nowogard

Wynik: 0:5 (0:2)
Bramki: O. Gibas (5’ – rz.k.), M. Karbowiak (20’), K. Kozioł (58’, 59’), K. Torzewski (78’) – Pomorzanin

Wynik: 3:3 (2:3)
Bramki: M. Żabicki (12’), P. Kijowski (39’), R. Siemieniak (67’) – Promień; M. Łukasiak (11’), F. Górny (26’), B. Skwarzyński (28’ – sam.) – Ina II