Miejscowy Zespół MKS Ina Goleniów kontynuuje swoją imponującą passę zwycięstw, odnosząc po raz szósty zwycięstwo z rzędu. W ostatnim meczu pokonali w gromkim stylu Orła Wałcz wynikiem 5:0. Ta seria zwycięstw umieściła biało-zielonych na szóstej pozycji w tabeli ligowej.

W trakcie pierwszej połowy goleniowianie prowadzili już 2:0, dzięki golom zawodników Bulandy i Banachewicza. W drugiej odsłonie meczu zdecydowanie zdominowali rywali, strzelając kolejne trzy bramki przez Winogrodzkiego, Kranza i Mojsiewicza.

Sponsorem działu sportowego jest
Śruby Giec
Logo Śruby Giec
Największy wybór techniki skręcania, wkręcania, kotwienia w Goleniowie. Skręcimy wszystko!
Śruby Giec na Facebooku
91 418 09 27   |   sruby@srubystal.pl
Goleniów, ul. Zakładowa 5
Stalmax
Logo Stalmax
STALnaMAXa! Największy skład stali w Goleniowie. Najlepszy wybór stalowych pokryć dachowych.
Stalmax na Facebooku
91 418 28 75   |   stalmax@srubystal.pl

Podsumowując mecz, trener zespołu Mariusz Bernach wyznał, że wyniki pierwszej połowy były niespodzianką, biorąc pod uwagę fakt, że drużyna nie panowała nad grą. Wskazywał na problemy w wysokiej obronie, co dawało przeciwnikom więcej czasu z piłką. Mimo to udało im się strzelić dwa gole.

Podczas drugiej połowy meczu to zupełnie inny obraz gry. Zawodnicy wprowadzeni w trakcie przerwy dodali zespołowi nowej energii, co zaowocowało trzema strzelonymi golami i zamknięciem meczu. Przyśpieszone tempo i intensywność gry zdominowało przeciwników, co wynikło w zasłużonych trzech punktach dla MKS Ina Goleniów.

W najbliższą sobotę zawodników z MKS Ina Goleniów czeka wyzwanie dużej wagi – konfrontacja z Gwardią Koszalin. Gwardia jest obecnie jednym z faworytów do awansu, z silnym składem, wśród których znajduje się m.in. Michał Masłowski, były reprezentant kraju, znany z gry w Legii Warszawa. Mimo to, nadzieja jest zawsze obecna i na pewno drużyna z Goleniowa będzie sobie z nią radziła. Ze względu na ostatnie wydarzenia, prawdopodobieństwo zwycięstwa jest jak najbardziej możliwe.