KS Orzeł Łoźnica nie zwalnia tempa w lidze i odnotował swoje dziesiąte zwycięstwo w sezonie. Ten weekend dał im zwycięstwo 3:0 przeciwko Jantarowi Dziwnów, a wszystkie trzy bramki strzelił Kamil Wiśniewski. Wiśniewski zapewnił prowadzenie gospodarzom w 44 minucie pierwszej połowy. “Wiśnia”, jak jest popularnie nazywany, pokazał swoją siłę strzelając kolejne dwa gole w 74 i 87 minucie. To zwycięstwo zapewnia Orłowi Łoźnica udział w ligowej czołówce.

Zdecydowanie inaczej będzie ten weekend zapamiętany przez zespoły Masovia Maszewo i OKS Center MD Goleniów. Obie drużyny doznały dotkliwych porażek na wyjeździe. Masovia przegrała 6:0 z Spartą Gryfice, która jest również w pierwszej części ligowej tabeli. Sparta strzeliła 2 gole przed przerwą i następne cztery po wznowieniu gry.

Sponsorem działu sportowego jest
Śruby Giec
Logo Śruby Giec
Największy wybór techniki skręcania, wkręcania, kotwienia w Goleniowie. Skręcimy wszystko!
Śruby Giec na Facebooku
91 418 09 27   |   sruby@srubystal.pl
Goleniów, ul. Zakładowa 5
Stalmax
Logo Stalmax
STALnaMAXa! Największy skład stali w Goleniowie. Najlepszy wybór stalowych pokryć dachowych.
Stalmax na Facebooku
91 418 28 75   |   stalmax@srubystal.pl

OKS Center MD Goleniów nie miał lepszego dnia, przegrywając aż 7:0 z Gryfem Kamień Pomorski. Gryf, walczący w tym sezonie o awans do IV ligi, zdominował spotkanie strzelając cztery gole przed przerwą i trzy po niej.

Czy tak postawione rozkłady sił na szczeblu ligowym utrzymają się w nadchodzących tygodniach? Czy zespoły, które przegrały w tym tygodniu, są w stanie odwrócić swoją sytuację? Czy Orzeł Łoźnica utrzyma niepokonany status przez cały sezon? Te pytania pozostają bez odpowiedzi do następnej kolejki.